U organizaciji udruženja „Moja prva nota“ održan je turnir u stolnom tenisu koji je okupio brojne ljubitelje ovog sporta i pružio dan ispunjen takmičarskim duhom, druženjem i fair play igrom.
Nakon zanimljivih i neizvjesnih mečeva, prvo mjesto osvojio je Antonio Mirčić, koji je odličnim nastupima zasluženo stigao do pobjedničkog pehara. Drugo mjesto pripalo je Dariu Vidoviću, dok je treće mjesto osvojio Vlatko Mekinjić.
Organizatore posebno raduje činjenica da su na turniru učestvovali i gosti iz Sarajeva, što je ovom sportskom događaju dalo dodatnu vrijednost te doprinijelo sklapanju novih prijateljstava i sportskih poznanstava.
Iz udruženja „Moja prva nota“ zahvalili su se svim učesnicima na korektnoj igri, sportskom ponašanju i ugodnoj atmosferi koja je obilježila cijeli turnir.
